×

Kamila Leja KML

ul. Kolonia 4, 37-611 Dachnów


Opis

Oferowane wzory i modele rolet wewnętrznych spełnią oczekiwania zarówno tych z Państwa, którzy szukają maksymalnej użyteczności i funkcjonalności, rewelacyjnej ceny ale też i tych osób, które dużą wagę przywiązują do designu i harmonii. Proponujemy stworzone przez nas kolekcje – od tradycyjnych, przez nowoczesne i awangardowe, do ekskluzywnych.

Żaluzje plisowane to uniwersalne rozwiązanie dające możliwość przesłonięcia zarówno całości jak i tylko wybranej części okna (od dołu jak i od góry). Plisy sprawdzają się także jako przesłony do okien dachowych oraz do okien o nieregularnych kształtach. Wybór 16 wariantów wraz z ponad 400 wzorami materiałów daje wręcz nieograniczony wybór w doborze najlepszego rozwiązania.

Proponujemy naszym Klientom bogaty wybór różnego rodzaju żaluzji. Żaluzje dostępne w naszej ofercie charakteryzują się ogromną różnorodnością systemów- w ofercie 28 różnych rodzajów żaluzji . Od najprostszych żaluzji 25mm po efektowne 50mm żaluzje drewniane czy bambusowe dodające każdemu wnętrzu klasy i szyku.

Jednym z najpopularniejszych produktów są rolety zewnętrzne. Chronią dom przed niepożądanymi gośćmi, izolują akustycznie i cieplnie oraz ograniczają dostęp światła zewnętrznego. W ramach bogatego asortymentu osłon zewnętrznych oferujemy również żaluzje fasadowe, rolety screen oraz  moskitiery drzwiowe i okienne.

Okna decydują o tym, jak budynek wygląda, jakie niesie ze sobą skojarzenia, czy jest zaprojektowany w sposób odważny i podkreślający uwagę przechodniów i potencjalnych inwestorów zainteresowanych pozyskaniem produktów stolarki otworowej o podobnych kształtach i właściwościach energetycznych. Okna Śląskiej Fabryki Okien „KNS” należą do najnowocześniejszych na świecie zarówno pod wzglądem technologicznym, estetycznym i wytrzymałościowym.

Okna Śląskiej Fabryki Okien „KNS” charakteryzują się wysokim współczynnikiem stabilności całych ram oraz skrzydeł, dzięki temu nie są podatne na wygięcia czy skręcanie. Posiadają znakomitą odporność na wszelkie zmiany temperatur i zjawisk atmosferycznych. Jest to szczególnie istotne w naszym klimacie, kiedy to konstrukcja profilu okiennego zmuszona jest wykonać ciężką pracę w postaci naprężeń, w szczególności na narożach okiennych. Stolarka okienna Śląskiej Fabryki Okien „KNS” charakteryzuje się zróżnicowanymi parametrami produkcji. Wszystkie z nich należą do najwyższej klasy produkcji w systemie stolarki otworowej – klasy A. Oznacza to między innymi, że w każdym naszym oknie minimalna grubość ścianek zewnętrznych wynosi 3mm, z kolei szerokość komór wewnętrznych przekracza zawsze 5mm. Ponadto profile marki VEKA, to jedyne profile na rynku polskim posiadające na wszystkie swoje produkty aprobatę techniczną Instytutu Techniki Budowlanej – ITB

Zdjęcia

Nasze realizacje

8 zdjęcia

Dane teleadresowe