×

Hydro-Comfort Dawid Kopciuch

ul. Wspólna 47, 37-600 Lubaczów


Opis

Świadczymy szeroki wachlarz usług hydraulicznych na najwyższym poziomie. Wszystkie usługi wykonują wykwalifikowani specjaliści. W celu podniesienia jakości i komfortu klienta wszystkie wykonane usługi objęte są gwarancją.

NASZA OFERTA:

AUTOMATYKA DOMÓW - główne koszty utrzymania domu powstają w wyniku nieodpowiedniego systemu grzewczego. Zakładamy, że obniżając zdalnie temperaturę o 2-3°C podczas nieobecności mieszkańców,  a także w nocy zredukujemy zużycie energii na cele grzewcze nawet o kilkanaście procent.

KOLEKTORY SŁONECZNE - to nie jest już luksus to podstawa oszczędności, wygody a także ochrona środowiska. W Polsce jest to dobry sposób aby zaoszczędzić na podgrzaniu ciepłej wody. Jeśli korzystamy z paliw stałych takich jak (węgiel, drewno, itp.) nie musimy palić w kotle latem na potrzeby ogrzania wody.

MONTAŻ PŁASZCZY WODNYCH - kominek z płaszczem wodnym, podgrzewa wodę zasilającą instalację centralnego ogrzewania, jest alternatywą dla kotła na drewno, ale nie potrzeba na niego miejsca w kotłowni. Pełni również funkcje ozdoby salonu. Inwestycja opiera się jedynie na kupnie niewiele droższego wkładu kominkowego wyposażonego w wymiennik ciepła dający możliwość podgrzewanie wody. W ten sposób kominek zastępuje kocioł.

CENTRALNE ODKURZACZE - dają wielkie korzyści. Poprawiają komfort utrzymania porządku w domu - nie ma plączących się kabli, nie ma potrzeby rozkładania odkurzacza obijającego nam ściany, jedno gniazdo wystarcza do odkurzenia dużej powierzchni, nie ma potrzeby wymiany worków itd.

STACJE UZDATNIANIA WODY  - w dzisiejszych czasach dużym problemem jest zła jakość wody. Zanieczyszczenie wody bardzo źle wpływa na nasz komfort życia powodując podrażnienia skóry, a także niszczenie urządzeń przepuszczających wodę takich jak: zmywarka, pralka. Stacja ma za zadanie zmiękczać wodę i redukować zanieczyszczenia.

REKUPERACJE - wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Tradycyjna wentylacja opiera się na zasysaniu powietrza wytwarzanym przez kominy, taki system posiada jednak wiele wad takich jak wychładzanie domu i powstawanie wilgoci w pomieszczeniach. Rekuperacja jest wentylacją mechaniczną, polega na ruchu powietrza w wytwarzanym przez maszynę, urządzeniu zwanym rekuperatorem. Rekuperator daje możliwość kontrolowania powietrza nawiewanego oraz usuwania go z pomieszczeń wraz z odzyskiwaniem ciepła.

PRZYŁĄCZA - wykonujemy przyłącza wodno kanalizacyjne oraz gazowe

MODERNIZACJA KOTŁOWNI - wymiana starych kotłów na piece gazowe, na paliwo stałe oraz pompy ciepła

INSTALACJE CENTRALNEGO OGRZEWANIA - w naszym warunkach każdy budynek musi posiadać instalację umożliwiającą ogrzewanie. Najwygodniejszym sposobem jest centralne ogrzewanie. Rozwiązań technicznych takich instalacji jest bardzo dużo, jako firma zaufana pomożemu państwu wybrać najlepszą opcję!

POMPY CIEPŁA - oferujemy pompy ciepła do wszystkich warunków zamieszkania i potrzeb związanych z komfortem ogrzewania. Nasza oferta jest różnorodna na życzenie Klienta. Najczystsze, najpewniejsze i najbardziej niezawodne źródła ciepła znajdują się w bezpośrednim otoczeniu domu. Korzystaj z gruntu i powietrza oraz zalet technologii pomp ciepła Junkers-Bosch

INSTALACJE WOD-KAN, GAZOWE i SANITARNE

Godziny otwarcia
  • poniedziałek 07:30 - 16:00
  • wtorek 07:30 - 16:00
  • środa 07:30 - 16:00
  • czwartek 07:30 - 16:00
  • piątek 07:30 - 16:00
  • sobota 09:00 - 15:30
  • niedziela zamknięte
Dane teleadresowe