×

Jan Mazurek RADIO SERWIS

ul. Techniczna 3, 37-600 Lubaczów


Opis

Oferujemy usługi najwyższej jakości i produkty oparte o najnowocześniejsze technologie. Zdobyte na rynku, oparte o liczne grono klientów, pozwoliło nam na wypracowanie nowoczesnych rozwiązań teleinformatycznych, we współpracy z czołowymi producentami urządzeń i oprogramowań do zarządzania informacją.

Profesjonalizm i terminowość - oferujmy usługi na najwyższym poziomie i zawsze dotrzymujemy ustalonych terminów.

Wiedza i zaufanie - wciąż rozwijamy nasze zaplecze technologiczne i podnosimy kwalifikacje naszej kadry pracowniczej.

Czym się zajmujemy?

Systemy alarmowe  - centrale alarmowe, czujniki, bariery podczerwieni i inne elementy, których zadaniem jest zabezpieczenie i ochrona obiektu przed włamaniem lub pożarem.

Telekomunikacja - centrale telefoniczne, rejestratory telefoniczne, bramki GSM, czy też aparaty telefoniczne.

Telewizja przemysłowa - rejestratory cyfrowe DVR, kamery przemysłowe, zestawy monitoringu wizyjnego, monitoring IP (kamery IP, wideoserwery), a także kable i inne akcesoria.

Telewizja hotelowa - projektowanie telewizji hotelowych oraz jej montaż to nasza specjalność. Przez wiele lat działalności wykonaliśmy setki instalacji oraz dostarczyliśmy i zamontowaliśmy tysiące telewizorów.

Autonomiczna stacja kontroli obiektów - to stacja zbudowana w oparciu o kamerę wysokiej rozdzielczości 2Mpix, która wyposażona w promiennik podczerwieni pozwala na dobrą widoczność przy całkowitym braku oświetlenia.

Inne nietypowe zlecenia.

Zdjęcia

Nasze realizacje

6 zdjęcia

Filmy
Dane teleadresowe