×

Salon kosmetyczny Prestiż

ul. Tadeusza Kościuszki 12, 37-600 Lubaczów


Opis

Salon powstał w 2003 roku i w swojej skromnej historii istnienia zdobył renomę prestiżowego salonu. Zaspokaja potrzeby najbardziej wymagających klientek i klientów dbając o doskonałą kondycję ciała i duszy.

W salonie oferujemy szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych dłoni, twarzy i innych części ciała, używając kosmetyków i sprzętu najwyższej jakości.

Wykonujemy artystyczne, własnoręczne zdobienia paznokci, profesjonalne makijaże na różne okazje,zabiegi pielęgnacyjne itp...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W salonie przestrzegamy wszelkich przepisów związanych z ochroną zdrowia i bezpieczeństwem klientek i klientów. Przykładamy dużą wagę do higieny, używamy tylko certyfikowanych środków dezynfekujących oraz sterylnych opatrunków. Wszystkie zabiegi są wykonywane przy pomocy najwyższej jakości sprzętu oraz przyrządów wysterylizowanych we własnym autoklawie.

Personel zatrudniony w salonie kosmetycznym Prestiż to osoby posiadające dyplomy ukończenia szkół kosmetycznych i liczne certyfikaty, uczestniczymy w seminariach i szkoleniach co pozwala podnosić nasze kwalifikacje.