×

Piekarnia MIEJSKA

ul. Rzemieślnicza 2, 37-600 Lubaczów


Opis

Pieczemy od 1962 roku i wiemy, że dobre pieczywo to podstawa udanego śniadania i kolacji. Wyjątkowa jakość, tradycja i doświadczenie kilku pokoleń piekarzy, to obok doskonałej mąki, najcenniejsze składniki naszych wypieków. "Wszystko co dobre na stół!" To motto, którym kierujemy się każdego dnia. Zapytaj w swoim sklepie o nasze wypieki! Od chrupiących chlebów, po zjawiskowe torty.

Chleby i bułki
W domu, w pracy, w szkole. Pieczywo towarzyszy nam przez praktycznie cały dzień. Ty i Twoi bliscy zasługują na zdrowe i dobre posiłki. Nasza piekarnia oferuje wiele rodzajów chlebów i bułek. Najpopularniejszymi są:
- Chleby Mazowieckie – swój smak zawdzięczają idealnej kompozycji mąki pszennej i żytniej.
- Chleby Graham – grubo mielona razowa mąka oprócz ciemnej barwy nadaje „grahamkom” miano lekkostrawnego pieczywa polecanego osobom, które są na diecie.
- Chleby Pszenne – tradycyjne białe pieczywo, znane i cenione od lat.
- Chleby Wiejskie i Żytnie – wyjątkowe ze względu na swój smak, kształt oraz przepisy sięgające korzeniami początków XX wieku.
- Chleby 4 ziarna – sezam, pestki dyni, siemię lnu, słonecznik – to po prostu trzeba spróbować!
- Bułki – małe i duże, pszenne i w typie graham, kajzerki i bagietki, aby spróbować wszystkie nasze bułki i bułeczki nie starczy dnia!

Wypieki specjalne: Rogaliki z parówkami, bułki z kaszą, paszteciki, kapuśniaki, pizze i cebulaki. W sam raz na mniejszą lub większą przekąskę.

Ciasta i Torty
Nasze słodkości pieczemy zgodnie z domowymi recepturami. Smaczne i świeże ciasta (od kremówek przez wuzetki po szarlotki) dostępne są w naszych sklepach oraz wybranych punktach handlowych w powiecie lubaczowskim, Tradycyjne torty – nasi Cukiernicy na zamówienie stworzą tort o wskazanym smaku lub wielkości. Ogranicza nas jedynie pojemność pieca! Realizujemy wszystkie zamówienia od małych torcików imieninowych, po wielopiętrowe torty weselne lub na imprezy okolicznościowe. Zamówienia na tradycyjne torty lub ciasta składać można w naszych sklepach lub telefonicznie do piątku, do godz. 11.00.

Zdjęcia

Nasze wyroby

16 zdjęcia

Słowa kluczowe
Dane teleadresowe