×

Łukasz Zaborniak - Dietetyk i Trener Mentalny

ul. Rynek 25, 37-600 Lubaczów


Opis

Ponad 24 lata cały mój świat „kręci” się wokół piłki nożnej, sportu i wszystkiego co z nim związane - od porażek po zwycięstwa. Z dużym bagażem doświadczeń zajmuje się kształtowaniem właściwych nawyków żywieniowych oraz pomagam w osiągnięciu wymarzonej sylwetki, a także uczę innych jak dbać o swoje zdrowie mentalne.

Jestem doradcą i trenerem w dziedzinie zdrowego stylu życia, który pomaga ludziom osiągać swoje cele i poprawić jakość swojego życia. Oferuję kompleksowe podejście do zdrowia i dobrej formy, łącząc odpowiednią dietę oraz aktywność fizyczną z rozwojem mentalnym. Jako doradca dietetyczny zapewnię Ci spersonalizowane podejście do Twojego stylu życia i preferencji kulinarnych. Przeanalizuję Twój dotychczasowy sposób odżywiania, by wskazać obszary do poprawy oraz ułożę plan żywieniowy przygotowany specjalnie dla Ciebie z uwzględnieniem Twojego trybu życia, stylu pracy i aktywności fizycznej.

Jako trener mentalny pomogę Ci poprawić swoje nastawienie i podejście do życia. Będę rozwijał Twoją świadomość emocjonalną i uczył skutecznych strategii radzenia sobie z wyzwaniami i stresem. Pomogę Ci odkryć i wykorzystać Twój wewnętrzny potencjał, tak żebyś mógł osiągnąć swoje cele z większą pewnością siebie i spokojem. Dzięki mojej pomocy zyskasz lepszą jakość życia, poprawisz swoje zdrowie i samopoczucie oraz osiągniesz swoje cele od sylwetkowych po sportowe. Tego Ci życzę i wiem, że dzięki mojej pomocy zbudujesz kulę śnieżną dobrych zmian! Wygrywają Ci którzy się nie poddają – sukces jest dla nich!

Godziny otwarcia
  • poniedziałek 08:00 - 20:00
  • wtorek 08:00 - 20:00
  • środa 08:00 - 20:00
  • czwartek 08:00 - 20:00
  • piątek 08:00 - 20:00
  • sobota 08:00 - 16:00
  • niedziela -
Dane teleadresowe