×

HAP Armatura Grupa SBS sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 105, 37-600 Lubaczów


Opis

Firma HAP Armatura działa prężnie na rynku od blisko 30 lat, a od 2019 roku także w Lubaczowie przy ul. Mickiewicza 105 (duży targ).

Naszym celem jest świadczenie najwyższej jakości usług w zakresie doboru i sprzedaży produktów z techniki grzewczej i sanitarnej, sieci i przyłączy wodno kanalizacyjnych oraz wentylacji i rekuperacji. Współpracujemy z ponad 150 krajowymi i zagranicznymi dostawcami, dzięki czemu posiadamy bardzo bogaty i różnorodny asortyment. W stałej ofercie posiadamy ponad 11000 produktów, a pod indywidualne zamówienie szybko i sprawnie możemy sprowadzić produkty z bazy liczącej blisko 300 000 produktów.

Oprócz szerokiej oferty nasi Klienci mogą liczyć na indywidualne doradztwo i fachową pomoc. Cykliczne programy szkoleniowe w których biorą udział nasi doradcy pozwalają im zwiększyć swoją wiedzę i być na bieżąco z nowościami wchodzącymi na rynek, co czyni ich wysoko wykwalifikowanymi konsultantami.

Stałym Klientom proponujemy liczne przywileje jednym z nich jest możliwość skorzystania z cyklicznych szkoleń produktowych i spotkań z producentami, którzy chętnie dzielą się wiedzą i doświadczeniem. Nasi Klienci mają możliwość dołączenia do Programu HAP PRO, gdzie za zakupy w Hurtowni HAP Armatura premiowani są punktami, które wymienić mogą na atrakcyjne nagrody. Więcej o programie na www.happro.pl.

Jestem właścicielem tej firmy, chcę uzupełnić dane.

Zostaw swoje dane
Dane teleadresowe