×

FightGym Lubaczów

Unii Lubelskiej 61, 37-600 Lubaczów


Opis

FightGym Lubaczów, zlokalizowane przy ul. Unii Lubelskiej 61 (na przeciw "dużego parkingu"), to centrum treningowe dla pasjonatów sportów walki oraz osób pragnących poprawić swoją kondycję fizyczną. Nasza firma oferuje profesjonalne treningi, prowadzone przez doświadczonych trenerów, w przyjaznej i motywującej atmosferze.

Sala treningowa jest wyposażona w nowoczesny i profesjonalny sprzęt, dostosowany do różnorodnych form aktywności fizycznej. Dbamy o to, aby nasi podopieczni mieli dostęp do najlepszych warunków treningowych. Zajęcia prowadzą: trener personalny Karol Mazurek oraz trener sportów Tobiasz Kubiszyn. To specjaliści z pasją i doświadczeniem, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i wspierają rozwój każdego uczestnika treningów.

Zapraszamy wszystkich chętnych na treningi grupowe, obejmujące kickboxing oraz boks. Grupy liczą od 12 do 14 osób, a zajęcia są dostosowane zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących. W przygotowaniu jest także specjalna grupa dla dzieci, aby młodzi adepci sztuk walki mogli rozwijać swoje umiejętności w bezpiecznym środowisku. Oferujemy również treningi personalne, skupiające się na sile, przygotowaniu motorycznym oraz indywidualnych zajęciach. Taka forma współpracy to doskonała opcja dla osób, które pragną skoncentrować się na swoich celach fitness lub potrzebują specjalistycznego wsparcia.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na treningi w FightGym Lubaczów. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji, zapisywać się na zajęcia lub umówić się na indywidualne treningi. Dołącz do naszej sportowej społeczności i osiągnij swoje cele fitness z nami!

Zdjęcia

Nasza sala treningowa

4 zdjęcia

Słowa kluczowe
Godziny otwarcia
  • poniedziałek 12:00 - 20:00
  • wtorek 12:00 - 20:00
  • środa 12:00 - 20:00
  • czwartek 12:00 - 20:00
  • piątek 12:00 - 20:00
  • sobota 08:00 - 18:00
  • niedziela -
Dane teleadresowe