×

Eurosłuch Plus Med Michał Wołoszyn

ul. Kopernika 1, 37-600 Lubaczów


Opis

Eurosłuch Plus Med to firma zajmująca się doborem i sprzedażą aparatów słuchowych, sklep medyczno-ortopedyczny oraz wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego.

"Eurosłuch" działa w Lubaczowie od 2004 r. Początkowo nasza działalność ograniczała się wyłącznie do niestacjonarnej sprzedaży aparatów słuchowych. W 2008 roku otworzyliśmy gabinet protetyki słuchu dla wszystkich ludzi z problemem niedosłyszenia. Jego funkcjonowanie wiązało się z koniecznością zapewnienia kompleksowego zaopatrywania pacjentów w sprzęt ortopedyczny, rehabilitacyjny i pomocniczy. Właśnie w odpowiedzi na Państwa potrzeby poszerzyliśmy naszą działalność o sklep medyczno-ortopedyczny oraz wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego.

Aby zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość usług:
- w zakresie protetyki słuchu współpracujemy z najlepszymi producentami aparatów słuchowych na świecie, m.in.: Audio Service, Siemens, Widex, Phonak, Bernafon, Starkey, których produkty zadowolą najbardziej wymagających Pacjentów.
- zatrudniając wykwalifikowanego fizjoterapeutę, zapewniamy profesjonalną obsługę oraz doradztwo w doborze sprzętu ortopedycznego i środków pomocniczych.
- umożliwiamy korzystanie z wypożyczalni, która ułatwia szybki i niedrogi dostęp do sprzętu rehabilitacyjnego użytkowanego czasowo.
- dzięki podpisaniu przez nas umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia Klienci Eurosłuchu otrzymują całkowitą lub częściową refundację poniesionych kosztów zakupu.

Serdecznie zapraszamy!

Jestem właścicielem tej firmy, chcę uzupełnić dane.

Zostaw swoje dane
Dane teleadresowe