×

Bon Appetit Bistro

ul. Marii Konopnickiej 3, 37-600 Lubaczów


Opis

"Bon appetit" to połączenie restauracji z barem i kawiarnią, które w swojej bogatej ofercie posiada: przystawki, zupy krem, kanapki na ciepło, sałatki, naleśniki na wiele sposobów, gofry, ciasta (szarlotka, sernik z musem truskawkowym, tarta z owocami, pączki firmowe), smoothie oraz soki wyciskane, zarówno owocowe jak i warzywne.

Swoje miejsce znajdą u nas również dzieci. W naszej ofercie znajdują się pyszne desery, zestaw obiadowe skomponowane dla dzieci, a dla młodszych milusińskich jest też wydzielony kącik zabaw.

Ponadto w ofercie baru znajdziemy szeroki wybór piw czeskich, zarówno z beczki jak i butelkowych, znanych i uznanych marek takich jak: Staropramen, Złoty Bażant czy Litovel. Jednocześnie istnieje możliwość zamówienia włoskich win serwowanych prosto z nalewaka, takich jak chociażby Frizzante oraz duży wybór dobrych francuskich win butelkowych.

Niezależnie od tego w ofercie bistro znajduje się szeroka gama drinków i wysokiej klasy alkoholi. Specjalnością Bon appetit jest serwowana w oszronionym solą kieliszku, robiona na bazie tequili i truskawek – margarita.

Jestem właścicielem tej firmy, chcę uzupełnić dane.

Zostaw swoje dane
Dane teleadresowe